aboutus

Guangzhou Dongsheng Biotech Co., Ltd

Guangzhou Dongsheng Biotech Co., Ltd Guangzhou Dongsheng Biotech Co., Ltd Guangzhou Dongsheng Biotech Co., Ltd Guangzhou Dongsheng Biotech Co., Ltd Guangzhou Dongsheng Biotech Co., Ltd
1 2 3 4 5
İş türü: Üretici
Dağıtıcı/toptancı
İhracatçı
Ana Pazar: Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar: GDSBio
No. Çalışanları: 50~100
Yıllık satış: 1000000-90000000
Yıl kurulan: 2005
İhracat p.c: 50% - 60%
Company Name: Guangzhou Dongsheng Biotech Co., Ltd
main product: PCR Mix, qPCR Mix, RT-PCR Kit, Taq Polymerase, VTM, IVD Test Kit, Molecular Biology Reagent, DNA Marker, Sampling Tube, Nucleic Acid Extraction Kit, Nucleic Acid Detection Kit, Antigen Test, DNA Extraction, RNA Extraction
Hakkımızda
Giriş

 

Çin Guangzhou Dongsheng Biotech Co., Ltd şirket Profili 0

 

Da kuruldu2005, Guangzhou Bilim Şehri, Çin'de bulunan Guangzhou Dongsheng Biotech Co., Ltd (GDSBio), yüksek kaliteli Ar-Ge, üretim ve satış odaklı yüksek teknoloji ürünü bir kuruluştur.yaşam bilimi ürünleri velaboratuvar ortamındateşhis reaktifleri.

 

Çin Guangzhou Dongsheng Biotech Co., Ltd şirket Profili 1

 

GDSBio eksiksiz bir ürün yelpazesine sahiptir.Çekirdek olarak PCR teknolojisi ile, sıradan PCR, floresan kantitatif PCR, nükleik asit elektroforezi, nükleik asit saflaştırma gibi moleküler biyoloji tekniklerine odaklanarak, moleküler biyoloji araştırma ve teşhisi için reaktifler geliştirmiş ve tüm endüstriyel zincirin düzenini tamamlamıştır. moleküler biyoloji reaktifleri, özel hizmetlere yönelik tıbbi laboratuvar malzemeleri.

 

Çin Guangzhou Dongsheng Biotech Co., Ltd şirket Profili 2

Hotstart PCR Ana Karışımı

 

Çin Guangzhou Dongsheng Biotech Co., Ltd şirket Profili 3

DNA polimeraz

 

Sıkı ve mükemmel standartlarla, teslim edilen her ürünün mükemmel durumda olmasını sağlamak için her ürüne odaklanıyoruz.Canlılık, yenilikçilik, bilgelik ve ilerleme cesareti biyoteknolojiye büyük katkı sağladı.

 

Çin Guangzhou Dongsheng Biotech Co., Ltd şirket Profili 4

Prob qPCR Karışımı

 

Çin Guangzhou Dongsheng Biotech Co., Ltd şirket Profili 5

1 adımlı RT-qPCR Kiti

 

Profesyonel ve kapsamlı teşhis ve tıbbi test çözümleri sunuyoruz.Ve klinik teşhis için daha doğru test verileri sağlamak üzere pratikte teknolojiyi sürekli geliştirmek için klinik uzmanlarla çalışıyoruz.

 

Çin Guangzhou Dongsheng Biotech Co., Ltd şirket Profili 6

COVID-19 Nükleik Asit Test Kiti

 

Çin Guangzhou Dongsheng Biotech Co., Ltd şirket Profili 7

COVID-19 Antijen Testi Uncut Sheet

 

GDSBio'nun sırasıyla ISO9001 ve ISO13485 standartlarını aldığı 2010 yılından bu yana yurt dışı pazarlara açılmıştır.Son on yılda müşterilerimiz tüm dünyaya yayıldı.İstikrarlı ve mükemmel kalitesi ile ürünler çok sayıda sadık müşteri kazanmıştır.

 

Çin Guangzhou Dongsheng Biotech Co., Ltd şirket Profili 8

ISO 13485 sertifikası

 

Çin Guangzhou Dongsheng Biotech Co., Ltd şirket Profili 9

ISO 9001 sertifikası

 

GDSBio'nun uluslararası kaynak bağlantıları ve çok boyutlu biyolojik araştırma yöntemleri, endüstrinin ön saflarında yer almasına yardımcı olur.Dünyayı en son teknolojiyle yorumlamak, biyolojik gizemi kavramak.

 

Çin Guangzhou Dongsheng Biotech Co., Ltd şirket Profili 10

Çin Guangzhou Dongsheng Biotech Co., Ltd şirket Profili 11

Çin Guangzhou Dongsheng Biotech Co., Ltd şirket Profili 12

Ar-Ge laboratuvarları

Geçmiş

Çin Guangzhou Dongsheng Biotech Co., Ltd şirket Profili 0

Yıllar boyunca, tıbbi satışların modernizasyonunu teşvik etmek ve gerçekleştirmek için çok çalıştık ve çalışanların bağımsız inovasyon yeteneklerini aktif olarak geliştirdik ve geliştirdik.Orijinal iş sahasının, tesislerin ve ekipmanların ve modern bilgisayar yönetiminin çok yönlü yenilenmesi ve yükseltilmesi.Uzun vadeli ortaklıklar kurmayı ve pazar itibarını kazanmayı umuyoruz.

Hizmet

Çin Guangzhou Dongsheng Biotech Co., Ltd şirket Profili 0

GDSBio eksiksiz bir ürün hattına sahiptir.Çekirdek olarak PCR teknolojisi ile, sıradan PCR, floresan kantitatif PCR, nükleik asit elektroforezi, nükleik asit saflaştırma gibi moleküler biyoloji tekniklerine odaklanarak, moleküler biyoloji araştırma ve teşhisi için reaktifler geliştirdi ve tüm endüstriyel zincirin düzenini tamamladı. moleküler biyoloji reaktifleri, özel hizmetlere tıbbi laboratuvar malzemeleri.

 

Çin Guangzhou Dongsheng Biotech Co., Ltd şirket Profili 1

 

Sıkı ve mükemmel standartlarla, teslim edilen her ürünün mükemmel durumda olmasını sağlamak için her ürüne odaklanıyoruz.Canlılık, yenilikçilik, bilgelik ve ilerleme cesareti biyoteknolojiye büyük katkı sağlamıştır.

 

Çin Guangzhou Dongsheng Biotech Co., Ltd şirket Profili 2

 

Profesyonel ve kapsamlı teşhis ve tıbbi test çözümleri sunuyoruz.Ve klinik teşhis için daha doğru test verileri sağlamak amacıyla teknolojiyi pratikte sürekli geliştirmek için klinik uzmanlarla birlikte çalışıyoruz.

 

Çin Guangzhou Dongsheng Biotech Co., Ltd şirket Profili 3

Ekibimiz

Çin Guangzhou Dongsheng Biotech Co., Ltd şirket Profili 0

 

Tüm bu alanda profesyonel teknisyen ekibimiz var, dünyanın her yerinden müşterilere hoş geldiniz, web sitemizi ziyaret edin ve herhangi bir ihtiyacınız varsa bize bildirin, size iyi hizmetler vermeyi dört gözle bekliyoruz!

İletişim bilgileri